Make your own free website on Tripod.com
20 лютого 1990 року ПРОГРАМА - КИЇВСЬКИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ Спортивна площатка, 1

НАДІЇ <<СОКОЛА>>

     Нестабільна гра київської команди у нинішньому сезоні не повинна викликати великого подиву у прихильників <<Сокола>>, Адже трохи не половина команди - зовсім молоді хокеїсти. І їм, зрозуміло, повинен дуже допомогти досвід, на6утий у матчах цього важкого сезону.
     Сьогодні ми хочемо познайомити вас, шановні любителі хокею, з двома, певно, найбільш колоритними молодими спортсменами — гравцями основного складу <<Сокола>>.
     Отже, Дмитро Христич (1969 р. н.). 10-річний Дмитрик марив ковзанами і якось таки вмовив батька відвести його на лід <<Крижинки>>, де базувалася тоді єдина в Киеві хокейна школа, що готувала поповнення для <<Сокола>>.
     - Хлопчик відразу мені впав у око, - розповідав потім його перший наставник, у минулому захисник київського клубу Анатолій Ніколаєв, - настирний, сміливий, самовідданий, з гарними фізичними даними. У мене тоді тренувалися учні на рік старші від Дмитра. Тож коли стало питання створити спецклас, Христич екстерном склав іспити і з третього класу перейшов до п'ятого. Допомогли йому це здійснити і відмінне навчання, і палка любов до хокею.
     Тепер Дмитро - один з головних виконавців у <<Соколі>>, багато забиває. Вже приміряв і форму національної збірноі країни.
     Ось що про нього говорить Анатолій Богданов:
     - Христич - талановитий спортсмен, мае чудові фізичні дані, технічний, чіпкий. Може на невеликому п'ятачку обіграти кого завгодно. Втративши шайбу, ніколи не припиняє боротьбу і часто надолужує прогаяне. Думаю, що тепер він спроможний постійно виступати і у складі першої збірної краіни.
     На рік молодший від Христича захисник <<Сокола>> Олександр Годинюк - кремезний, вродливий юнак. Одного часу перед ним стояло питання: продовжувати грати у хокей чи піти в... кінематограф. Якось Сашко знявся в одній з головних ролей у художньому телевізійному фільмі <<Трійка>>, який з успіхом кілька разів демонструвався по Центральному телебаченню. Відомі кіноактори Броніслав Брондуков та Арістарх Ліванов пророкували хлолцю відмінне кіномайбутнє. Однак Годинюк не спокусився славою героя екрану, а залишився вірним хокею.
     А починав він грати ще у школі колективу фізкультури виробничого об'єднання <<Червоний екскаватор>> у Олександра Шомана, потім брав хокейні уроки в школі <<Сокола>> у Володимира Альошина.
     Годинюк мае веселу вдачу, багато друзів. Мабуть, завдяки саме цьому його приязно зустріли і в дорослому <<Соколі>>. Юний хокеїст досить швидко адаптувався у колективі, став одним з основних гравців. Втім, резерви підвищення майстерності у нього, безумовно, ще є.

Матеріал підготував
ЛІЩЕНКО Олег Володимирович

Back to Main Page