Make your own free website on Tripod.com
19 Грудня 1990 року ДОВІДНИК-КАЛЕНДАР ХОКЕЙ '90/'91 Підсумки, цифри, факти

І ЗНОВУ - НА ЛІД!

Dmitri Khristich      Вступаючи в новий сезон, слід, безперечно, озирнутися на попередній, виділити найголовніше, відкинути другорядне, не забуваючи між тим і про дрібниці, щоб не повторювати помилок і промахів у майбутньому.
     Почнемо з того, що збірна Радяноького Союзу відстояла титул чемпіона світу на турнірі в Швейцарії. Україна в цій команді була представлена нападаючим київського <<Сокола>> Дмитром Христичем, який провів змагання на високому рівні, був одніею з найпомітніших осіб. Тому й не дивно, що претендувати на цього талановитого гравця продовжує клуб НХЛ <<Вашінгтон Кепітелз>>, який включив Дмитра до свого реєстру ще кілька років тому.
     До цього слід додати, що Христич — корінний киянин. У хокей почав грати у школі <<Крижинка>> під керівництвом нині заслуженого тренера України Анатолія Ніколаєва. А продовжив хокейну освіту в СДЮШОР <<Сокіл>>. Це приемний факт, який свідчить про те, що на Україні здатні готувати гравців міжнародного класу. А за спиною у Дмитра — ціла група вихованців школи <<Сокола>>, які мають честолюбні наміри повторити успіх свого однокашника. Свідчення цьому — запрошення до збірної СРСР 18-річного захисника Олексія Житника, якому спортивну освіту дав тренер Валерій Голдобін.
Ukraine Team
Збірна УРСР (дарма, що в <<школярській>> формі) - срібний призер зимової Спартакіади народів СРСР
     Досить цікавим вийшов і чемпіонат Радянського Союзу. Одразу слід звернути увагу на те, що було порушено традиційну розстановку команд вищої ліги в підсумковій таблиці після багаторічного і безроздідьного панування на хокейному Олімпі країни нашого суперклубу ЦСКА. Армійці поступилися місцем московському <<Динамо>>, яке очолив у минулому сезоні талановитий тренер Володимир Юрзінов. Цей фахівець, як відомо, був свого часу яскравим гравцем збірної СРСР і московського <<Динамо>>. А потім певний період успішно очолював рідний клуб, допомагав у збірній країни Вікторові Тихонову.
Mikhail Tatarinov      Успіх динамівців-москвичів цілком заслужений. Цю команду без усякої натяжки можна назвати колективом однодумців. У його складі виступае чимало яскравих особистостей. А прихильникам хокею України приемио від того, що великий внесок у цю яскраву перемогу <<білоголубих>> зробив захисник Татаринов, який пройшов добру школу в Киеві.
     Радянський хокей з шайбою вступив у новий сезон. Минулий є всі підстави назвати успішним. Напрочуд гостра боротьба на фініші чемпіонату, коли вперше за багато років пройшла зміна, лідера, черговий золотий комплект нагород здобуто на світовій першості. І вже в серпні, за місяць до старту нового чемпіонату, збірна СРСР записала до свого реестру ще одну перемогу — на других Іграх доброї волі в Сіетлі.
    У другій лізі змагатиметься ще один посланець українського хокею - київська команда ШВСМ, головне завдання якої - підготовка резерву для <<Сокола>>.

 

[ Index Page ] [ First Page ] [ Next Page ] [ Sokol Photo Page ]

[ E-mail ] [ Home Page ] [ ICQ pager ] [ Resume ] [ Photo Album ]